Історія школи

На околиці міста Кіровограда, що має гарну назву Завадівка, серед одноповерхових приватних будинків видніється приміщення комунального закладу "Завадівська гімназія Міської ради міста Кропивницького".

Цей навчальний заклад дав путівки в життя багатьом поколінням вихованців, котрі самовідданою працею славили Батьківщину, відстоювали її в різні роки Другої Світової війни, виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані, були ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

Слова В.О. Сухомлинського: “Школа славна не числом, а славою своїх учнів”, можна віднести до історії нашого закладу. Так гордістю школи є те, що в ній навчалися в різні роки учні, які примножили славу своєї школи.

Луньов Павло Федорович – Герой Радянського Союзу.

Щербатюк Налалія Іванівна – неодноразова чемпіонка України, чемпіонка світу в складі команди 1988 року (Угорщина), бронзова призерка чемпіонату Європи 1996 року (Болгарія) зі спортивного орієнтування.

Притула Борис Васильович – Заслужений діяч мистецтв України (2006).