До уваги усіх учасників освітнього процесу!

Організація очного, змішаного та дистанційного навчання у 2022/2023 н.р. буде здійснюватиметься з використанням платформи "НОВІ ЗНАННЯ NZ.UA".

Це проєкт «ISUO», розроблений для використання усіма учасниками освітнього процесу: учнями, батьками, педагогами.

Основні можливості порталу – це ведення електронного обліку відвідуваності, класних журналів, учнівських щоденників, публікація новин, створення сайту закладу, перегляд розкладу та інформації про школу, статистичні вибірки з внесених даних, зручне спілкування та обмін інформацією між усіма учасниками освітнього процесу. Портал «NZ.UA» автоматично синхронізується з системою «ІСУО», «КУРС: Школа» та не потребує додаткової оплати з боку закладу освіти.

Детальніше: wym-1663327638121

Матеріали організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання у 2022/2023 н.р. розміщено на спільній дошці Padlet за посиланням: wym-1666873759657