1 вересня - День знань

Зображення з інтенету

Колектив Комунального закладу "Завадівська гімназія Міської ради міста Кропивницького" щиро вітає з Днем знань.

Цей день завжди особливо урочистий і зворушливий, адже саме з нього починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Щирі слова подяки педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Найщиріші вітання усім батькам. Сил і наснаги Вашим родинам!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!