Витяг із протоколу №5

засідання педагогічної ради

Комунального закладу «Завадівська гімназія Міської ради міста Кропивницького»

від 10.03.2020 р. м. Кропивницький

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про здійснення вибору підручників для 3класу(Сємідєтна А.О.)

СЛУХАЛИ: Про здійснення вибору підручників для 3класу

ВИСТУПИЛИ Сємідєтна А.О, заступник директора з освітньої діяльності, яка інформувала присутніх, що згідно наказу по закладу освітивчителі, які викладають у початкових класах, з 24 лютого до 10 березня 2020 року ознайомилися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу.

Тертиця О.О., зазначила, що на засіданні циклового методичного об’єднання вчителів початкових класів колегіально прийнято рішення, за якими підручниками навчатимуться третьокласники уЗавадівській гімназії протягом наступних 5років, складено рейтинг із6підручників (один основний та5альтернативних) зкожного предмета та запропонувано затвердити їх педагогічною радою. та передати результати вибору ДІСО та в управління освіти (додаток1)

ГОЛОСУВАЛИ: кількість голосів: за – 17; проти – 0; утрималось-0.

УХВАЛИЛИ:

1.Затвердити результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 3класу ЗЗСО (додаток).

2.Шкільному бібліотекарю Фабриці І.С. заповнити спеціальну форму вибору підручників у ДІСО та відправити до системи та паперовий варіант до управління освіти(до 12.03.2020р.)

3. Для забезпечення прозорості вибору підручників роздруківку з ДІСО, а також рішення педради оприлюднити на сайті закладу (до 12.03.2020р.

відп. Бойко О.В.

Голова В.А.Легка

Секретар В.В.Качур

Протокол № 2 засідання педагогічної ради загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 12 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області від 13.02.2018. Про залучення педагогів закладу до здійснення вибору і замовлення підручників для 5 класу.

Протокол № 8 засідання педагогічної ради загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 12 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області від 17.05.2018. Про залучення педагогів закладу до здійснення вибору і замовлення підручників для 1 класу.

Кiлькiсть переглядiв: 1583