Онлайн-презентація закладів освіти

04 березня 2021 року учні 9 класу Комунального закладу "Завадівська гімназія Міської ради міста Кропивницького" взяли участь в онлайн-презентації закладів освіти, організованим Кіровоградським міськрайонний центром зайнятості.

Учасники вебінару мали можливість ознайомитися із умовами вступу та навчання у Державному вищому навчальному закладі «Будівельний коледж», Компаніївському коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету, Кропивницькому коледжі харчування та торгівлі, Економіко-технологічному інституті ім. Р. Ельворті, Кіровоградському інституті розвитку людини (Кропивницького Університету сучасних знань»), Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова, Кропивницькому вищому професійному училищі.

Вебінар було організовано на платформі Google Meet.

Дякуємо організаторам та усім учасникам заходу".